ÇANKAYA BELEDİYESİ MUAMMER SUN MÜZİK ATÖLYESİ

0 312 229 67 52

Yıldızevler Mahallesi Alkım Caddesi No:1

Atölye, 2009 yılından bu yana binlerce çocuğun oluşturduğu ve her 23 Nisan’da konser veren 1000 Çocuk Korosu başta olmak üzere birçok sanatsal eğitime ev sahipliği yapmıştır. Klasik gitar, keman, çello, flüt, piyano, bağlama, şan/ solfej, bateri, perküsyon enstrümanlarının yanı sıra Çocuk Korosu ve Gençlik Korosu’nda yetiştirilmek üzere, yetenekli ve istekli olan genç ve çocuklarla müzikal çalışmalar gerçekleştirmiştir. Çocuklar için 8 yaştan itibaren, gençler için ise 17 yaş ve üzerine eğitimlerin verileceği Atölyede, performans sahnesi, bireysel ve grup çalışmaları için derslikler, orkestra çalışmaları için özel ayrılmış bir salon, koroların rahatlıkla çalışabileceği bir ortam ve bateri- perküsyon çalışmaları için de ritim salonu bulunmaktadır.

2021-2022 Dönemi Kurs kayıtlarımız Covid 19 tedbirleri kapsamında, 4 Ekim-8 Ekim tarihleri arasında alınacaktır.

Kontenjanlarımız sınırlı sayıda olup, kayıt günü yapılacak olan müziksel işitme testi puanına göre, yüksek puandan başlanarak asil kayıtlar belirlenecektir.

Kayıt alınması planlanan kurslar:

Piyano

Gitar

Perküsyon

Çocuk Korosu ve

Konservatuar ve müzik okullarına hazırlık kursları.

Kontenjanlarımız sınırlı sayıda olup, kayıt günü yapılacak olan müziksel işitme testi puanına göre, yüksek puandan başlanarak asil kayıtlar belirlenecektir.

Resmi kurs kayıtlarımız için,

1) 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi

2) 1 adet vesikalık fotoğraf

3) HES Kodu

İle bizzat başvuru yapılıp “Başvuru Formu”nun doldurulması gerekmektedir

Bu sayfa 49808 kere görüntülendi.
<< Geri Dön