ÇANKAYA EVLERİ

458 89 00/1829

458 89 00/1821

Ziya Gökalp Cad. No: 11 A2 Blok 10. Kat Kızılay/Ankara

DİKKAT!

Çankaya Belediyesi Covid 19 Eylem Planı ve Belediyemiz İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kurulu tarafından hazırlanan raporlar çerçevesinde, koruyucu sağlık tedbirleri kapsamında sınırlı katılımla eğitim ve kurs faaliyetlerine başlanacaktır. Bu noktada, bazı Çankaya Evlerinde fiziki koşulların gerekli sağlık tedbirlerini sağlamaması nedeniyle, doğrudan temiz hava alan mekanlar ve sınıf büyüklükleri gibi, bu birimlerimizde kurslara geçici süreyle ara verilmiştir.

Kurs kaydı alınmayacak Çankaya Evleri; Anıtpark, Ata, İsmail Cem, Ümitköy Çankaya Evleri'dir

Çankaya Evleri’nde etkinliklerimiz ve kurslarımız, yerel ihtiyaçlar dikkate alınmak suretiyle katılımcılarımızın talepleri doğrultusunda planlanmaktadır.

Kurs kayıtlarımız Covid 19 tedbirleri kapsamında 4 Ekim Pazartesi günü başlayacaktır.

Aşağıda belirtilen Çankaya evleri ise;

Beysukent, Bilkent, Çayyolu, Mutlukent, Türkan Saylan, Türkkonut Çankaya Evlerinde Kurs Kayıtları 8 Kasım Pazartesi günü başlayacaktır.

Dil Kursları ile Kişisel Gelişim ve Meslek Edindirme Kursları, MEB’in belirlemiş olduğu müfredata göre açılmaktadır. Bu bağlamda her bir kursumuzun süresi değişmekle beraber kurslarımız dönemliktir. 

'İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan toplu faaliyetlere dair genelge kapsamında aşı olmayan kişilerin toplu ders ve etkinliklere katılımında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilmiştir. Buna göre etkinliklere girişte HES kodu üzerinden aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır.

Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil ve negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.'

Resmi kurs kayıtlarımız için ,

1) 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi

2) 1 adet vesikalık fotoğraf 

3) HES Kodu

İle bizzat başvuru yapılıp “Başvuru Formu”nun doldurulması gerekmektedir. 

Çankaya Evleri bünyesinde açılan kurslar ve etkinlikler vatandaşlardan gelen taleplere göre yeterli kişi sayısına ulaşınca açılmaktadır. Açılacak branşlar her dönem değişiklik gösterebilmektedir.

Kurs programının güncel hali için ilgili Çankaya Evi ile iletişime geçiniz. Çankaya Evlerimizin iletişim bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

YILDIZ ÇANKAYA EVİ KURS KAYITLARI 20-25 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR

Semtlerde Çankaya Evleri ve Kurs Programları

Eğitim ve Seminerler

Bu sayfa 553128 kere görüntülendi.
<< Geri Dön