100. YIL ÇANKAYA EVİ

0 312 286 95 78

İşçi Blokları Mahallesi 1534. Sokak ile 1524. Sokak Kesişimi

YÜZÜNCÜYIL  ÇANKAYA EVİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ  PAZAR
1. Sınıf  İNGİLİZCE A1 1. GRUP 09:00-12:00   09:00-12:00        
İNGİLİZCE B1 13:00-16:00   13:00-16:00        
OKUMA-YAZMA 1   09:00-12:00   09:00-12:00      
İŞARET DİLİ 1   13:00-16:00   13:00-16:00      
DİKSİYON   18:00-21:00          
SPİKERLİK-SUNUCULUK       18:00-21:00      
FRANSIZCA A1           13:00-16:00 13:00-16:00
İNGİLİZCE A1 2. GRUP           09:00-12:00 09:00-12:00
İLETİŞİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ         09:00-16:00    
               
2. sınıf YAĞLI BOYA RESİM 1 09:00-16:00            
YAĞLI BOYA RESİM 2              
SULU BOYA RESİM   09:00-16:00   09:00-16:00      
KAĞIT RÖLYEF 1     09:00-16:00        
KAĞIT RÖLYEF 2         09:00-16:00    
KARAKALEM           09:00-16:00  
ÇOCUK SATRANÇ             09:00-12:00
               
               
3. sınıf İŞARET DİLİ  2 13:00-16:00   13:00-16:00        
İŞARET DİLİ 3   18:00-21:00   18:00-21:00      
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK 1. GRUP (LAPTOP)   09:00-12:00   09:00-12:00      
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK 2. GRUP   13:00-16:00   13:00-16:00      
KIRKYAMA         09:00-16:00    
ÇOCUK GİTAR              
YETİŞKİN GİTAR              
DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK             09:00-16:00
HIZLI OKUMA 09:00-12:00   09:00-12:00        
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK 3. Grup           09:00-16:00  
4. sınıf SOĞUK PORSELEN     09:00-16:00        
EV KAZALARI 13:00-16:00            
ALMANCA A1   09:00-12:00   09:00-12:00      
ALMANCA A2   13:00-16:00   13:00-16:00      
RUSÇA A1   18:00-21:00   18:00-21:00      
CAM BOYAMA         09:00-16:00    
RUSÇA A2           13:00-16:00 13:00-16:00
               
               
5. SINIF DİKİŞ 1 09:00-16:00            
DİKİŞ 2   09:00-16:00          
DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK   18:00-21:00   18:00-21:00      
AHŞAP BOYAMA     09:00-16:00        
TAŞ BOYAMA       09:00-16:00      
TAKI TASARIMI         09:00-16:00    
KAĞIT RÖLYEF 3           09:00-16:00  
ÇİNİ             09:00-16:00
6. SINIF TIĞ ÖRGÜ 09:00-16:00            
CİLT BAKIMI 1   09:00-16:00          
ŞİŞ ÖRGÜ     09:00-16:00        
TEMEL MAKYAJ       09:00-16:00      
DİKSİYON           13:00-16:00  
SPİKERLİK-SUNUCULUK             13:00-16:00
CİLT BAKIMI 2         09:00-16:00    
               
ÇOK AMAÇLI SALON SPOR 1 09:00-10:30            
SPOR 2 10:45-12:00            
SPOR 3 13:00-14:30            
SPOR 4 14:45-16:00            
YOGA 1   09:00-10:30          
YOGA 2   10:45-12:00          
YOGA 3   13:00-14:30          
YOGA 4   14:45-16:00          
LATİN DANSI 1     09:00-12:00 09:00-12:00      
TÜRK SANAT MÜZİĞİ   18:00-21:00   18:00-21:00      
YETİŞKİN BAĞLAMA              
TÜRK HALK MÜZİĞİ     13:00-16:00 13:00-16:00      
SPOR 1         09:00-10:30    
SPOR 2         10:45-12:00    
SPOR 3         13:00-14:30    
SPOR 4         14:45-16:00    
YETİŞKİN DRAMA           13:00-16:00  
ÇOCUK DRAMA           09:00-12:00  
YETİŞKİN TİYATRO             09:00-16:00

 

Bu sayfa 305838 kere görüntülendi.
<< Geri Dön