ÇANKAYA EVLERİ

458 89 00/1829

458 89 00/1821

Ziya Gökalp Cad. No: 11 A2 Blok 10. Kat Kızılay/Ankara

Çankaya Evleri’nde etkinliklerimiz ve kurslarımız, yerel ihtiyaçlar dikkate alınmak suretiyle katılımcılarımızın talepleri doğrultusunda planlanmaktadır.

El Sanatları Kursları yıllık kurslar olup kayıtları Eylül ayında başlamaktadır. Kayıtlarımız, ilgili birimlerin kontenjanlarına bağlı olarak son bulmaktadır.

Dil Kursları ile Kişisel Gelişim ve Meslek Edindirme Kursları, MEB’in belirlemiş olduğu müfredata göre açılmaktadır. Bu bağlamda her bir kursumuzun süresi değişmekle beraber dönemlik kurslarımızdandır. Eylül ve Ocak aylarında kayıt alınmaktadır. 

Resmi kurs kayıtlarımız için ,

1) 1 adet Nüfus Cüzdanı fotokopisi

2) 1 adet vesikalık fotoğraf 

İle bizzat başvuru yapılıp “Başvuru Formu”nun doldurulması gerekmektedir. 

Yabancı uyruklu vatandaşlara Türkçe eğitimi verilmektedir.

Çankaya Evleri bünyesinde açılan kurslar ve etkinlikler vatandaşlardan gelen taleplere göre yeterli kişi sayısına ulaşınca açılmaktadır. Her dönem değişiklik gösterebilmektedir. Yılın Eylül ve Ocak aylarında kayıtlar alınmakta yeterli kontenjana ulaşınca kurslar açılmaktadır.

Program, kurs kayıtları sırasındaki taleplere göre değişiklik gösterebilmektedir. Kurs programının güncel hali için ilgili Çankaya Evi ile iletişime geçiniz. Çankaya Evlerimizin iletişim bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Semtlerde Çankaya Evleri ve Kurs Programları

Eğitim ve Seminerler

Masal ve Oyun Odaları

Bu sayfa 475848 kere görüntülendi.
<< Geri Dön