14 Şubat'ta Evlilik Mesaisi

14 Şubat 2024 Çarşamba 16:26:46

Birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak isteyen Çankayalılar, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçti. Kış aylarında hafta içi az sayıda çiftin evlendiği Çankaya’da, evlenmek için Sevgililer Günü'nü seçen 20 çift birlikte bir yaşam için “evet” dedi. Çankaya Belediyesi 14 Şubat'ta evlenen tüm çiftlere çiçek armağan etti.

Çankayalılar, evlenmek için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçti. Çankaya’da, 14 Şubat’ta, 20 çift hayatını birleştirmek için “evet” dedi. Çankaya Belediyesi Vedat Dalokay Nikah ve Kokteyl Salonu, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi ve Prof. Dr. Türkan Saylan Nikah Salonu, çiftlerin en mutlu gününe ev sahipliği yaptı. Sabah 10.00'da başlayan nikah mesaisi öğleden sonra 15.30'a kadar devam etti. Çankaya Belediyesi nikah memurları, evlilik akdi tamamlanan tüm çiftlere evlilik cüzdanının ardından çiçek armağan etti.

EVLİLİK MESAİSİ

Sevgililer Günü’nün hafta içine denk gelmesiyle normal günlerde 5 çiftin nikahını kıyan nikah memurları, 14 Şubat’ta kıydıkları 20 nikahla yoğun bir mesai yaptılar. Çankaya Belediyesinin nikah salonlarında 13 oda ve 5 salon nikahı olmak üzere 20 çifti bu mutlu günde evlendiren nikah memurları, dış mekanlarda kıydıkları 2 nikahla çiftlerin mutluluğuna ortak oldular.

Bu haber 533 kere okundu.