Karne Hediyesi Çankaya Belediyesinden

22 Ocak 2022 Cumartesi 15:15:11

Çankaya Belediyesi, 2021-2022 eğitim döneminin ilk yarısını tamamlayan ve karnelerini alan öğrencilere, yarıyıl tatilinde oynamaları için zihin gelişimini arttıran, kavramları öğreten kutu oyunları hediye etti.

Karne heyecanı yaşayan minik öğrencilerin hediyesi yine Çankaya Belediyesinden geldi. Karne haftasında okulları ziyaret eden Belediye yetkilileri, 2021-2022 eğitim-öğretim dönemini tamamlayarak karnelerini alan minik öğrencilere, yarıyıl tatilinde oynamaları için zihin gelişimini arttıran, kavramları öğreten oyun setleri armağan etti.

Çankaya Belediyesi olarak eğitim alanında sayısız çalışma ve projeye imza attıklarını vurgulayan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen "Yarıyıl tatiline giren ve karnelerini alan çocuklarımıza güzel bir sürpriz yapmak istedik. Tatilde arkadaşları ve aileleriyle oynayabilecekleri, eğlenirken öğrenebilecekleri oyunları hediye ettik. Çocuklarımız için yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle onların geleceğine katkı verebiliyorsak ne mutlu bize" diye konuştu.

Bu haber 525 kere okundu.