BAYRAKTAR ÇANKAYA EVİ

 0 (312) 448 27 58

Bayraktar Mah. Bayraklı Sk. No:19

BAYRAKTAR ÇANKAYA EVİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
   ÇOK AMAÇLI SALON SPOR 1.GRUP 09:00-10:30   09:00-10:30        
SPOR 2.GRUP 10:30-12:00   10:30-12:00        
SPOR 3.GRUP 12:00-13:30   12:00-13:30        
SPOR 4.GRUP 13:30-15:00   13:30-15:00        
PİLATES 1.GRUP   09:30-10:30   09:00-10:30      
PİLATES 2.GRUP   10:40-11:30   10:40-11:30 TAZİYE    
PİLATES 3.GRUP   11:40-12:40   11:40-12:40      
THM     16:00-18:00        
YOGA (1.2.3. GRUP)       13:00-16:00      
YOGA (1.2.3. GRUP)           09:00-12:00  
ÇOCUK HALK OYUNLARI           13:00-16:00 13:00-16:00
1. SINIF RESİM 1.GRUP 09:00-16:00            
RESİM 2.GRUP   09:00-16:00          
AMİGURUMİ     09:00-16:00        
ÖRGÜ       09:00-16:00      
TAKI TASARIM         09:00-16:00    
RESİM (ÇOCUK)     16:00-18:00        
BAĞLAMA ÇOCUK   16:00-17:00          
BAĞLAMA YETİŞKİN 1.GRUP   17:00-18:30          
SATRANÇ            09:00-12:00  
BAĞLAMA YETİŞKİN 2.GRUP   18:30-20:00          
MODERN DANSLAR           13:00-16:00 13:00-16:00
               
2. SINIF                   DİKİŞ 1.GRUP 09:00-16:00            
DİKİŞ 2. GRUP   09:00-16:00          
KEÇE     09:00-16:00        
NAKIŞ       09:00-16:00      
MEFRUŞAT         09:00-16:00    
KADIN PİJAMA DİKİMİ           09:00-16:00  
ERKEK PANTOLON DİKİMİ             09:00-16:00
3. SINIF                   KADIN SAĞLIĞI EĞİTİMİ   10:00-12:00          
OKUMA-YAZMA     13:00-16:00   13:00-16:00    
GİTAR ÇOÇUK 1.grup (8-9) yaş   16:00-17:00          
GİTAR ÇOÇUK 2.grup (10-13) yaş   17:00-18:00          
GİTAR GENÇ    18:00-19:00          
GİTAR YETİŞKİN   19:00-20:00          
D.FOTOĞRAFÇILIK           09:00-16:00  
ÇOÇUK DRAMA             13:00-16:00
SAĞLIKLI BESLENME     09:00-12:00   09:00-12:00    
               
4. SINIF               İNG. A-1 09:00-12:00   09:00-12:00        
İNG. A-2  13:00-16:00   13:00-16:00        
İŞARET DİLİ 1.GRUP   09:00-12:00   09:00-12:00      
İŞARET DİLİ 2.GRUP           13:00-16:00 13:00-16:00
FRANSIZCA A1   13:00-16:00   13:00-16:00      
5. SINIF               DİKSİYON 1.GRUP 09:00-12:00            
DİKSİYON 2.GRUP             09:00-12:00
HASTA VE YAŞLI ÖZBAKIMINA DESTEK EĞİTİMİ   09:00-12:00   09:00-12:00      
ALMANCA A-1 13:00-16:00   13:00-16:00        
İLETİŞİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ   13:00-16:00   13:00-16:00      
BRAİLLE (GÖRME ENGELLİ ALFABESİ)           13:00-16:00 13:00-16:00
İSPANYOLCA         13.00 - 16.00    

 

Bu sayfa 115524 kere görüntülendi.
<< Geri Dön