Taşdelen Çalışmaları Yerinde Denetledi

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çansera’da yapılan çalışmaları yerinde denetledi, yeni projeler hakkında bilgi aldı.

Çalışanlarla sohbet eden Taşdelen, seraların sayısının artırılarak üretime hız verileceğini söyledi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çansera Kent Bahçesi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışma arkadaşlarıyla sohbet eden Taşdelen, yeni projeleri ve Çansera’da yapılmakta olan biyolojik göleti inceledi. Üretim ekibinin talebini de değerlendiren Taşdelen, sera sayısının artırılacağını kaydetti.

Çansera’da, Belediyenin olanaklarıyla yılda 500 bini aşkın çiçek ve fide üretildiğini kaydeden Taşdelen, senenin ilk 6 ayı bitmeden 350 bin çiçek hedefini yakalayan çalışanlara teşekkür etti. Üretim bölümünde çalışan ustaların azmini gören Taşdelen, sera sayısının artırılarak üretime hız verileceğini söyledi. Taşdelen ve üretim ekibi, bir sonraki sene için de hedef büyüttüler.

Seraların yanı sıra kent bahçesinde de incelemeler yapan Taşdelen, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda yeni düzenlemeler yapılacağını, kent bahçesi merkezindeki parkın yaşayan bir mekan haline geleceğini kaydetti. İlki Ahlatlıbel’de denenen ve çok beğenilen biyolojik göletin Çansera’da devam eden inşaatını inceleyen Taşdelen, maket gemilerin de yüzdürülebileceği biyolojik gölet, Pony Park ve yeni etkinlik alanlarının büyük ilgi göreceğine inandığını belirtti.

Bu sayfa 126654 kere görüntülendi.
<< Geri Dön