MALTEPE ÇANKAYA EVİ

0 312 230 80 42

Şehit Gönenç Cad.  Çankaya Belediyesi Maltepe Yerleşkesi ANITTEPE

MALTEPE ÇANKAYA EVİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ  PAZAR
1. Sınıf İLETİŞİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ 09:00-12:00   09:00-12:00        
İŞARET DİLİ 1. GRUP 13:00-16:00   13:00-16:00        
DİKSİYON   13:00-16:00   13:00-16:00      
FRANSIZCA A1 ( GENÇ )           09:00-12:00 09:00-12:00
ALMANCA A1 2. GRUP      ( GENÇ )           13:00-16:00 13:00-16:00
SPİKERLİK VE SUNUCULUK         13:00-16:00    
ALMANCA  A1   09:00-12:00   09:00-12:00      
İŞARET DİLİ 2. GRUP ( AKŞAM )   18:00-21:00   18:00-21:00      
2. sınıf ALMANCA A2 09:00-12:00   09:00-12:00        
İNGİLİZCE A1 13:00-16:00   13:00-16:00        
İNGİLİZCE B1   12:00-16:00   12:00-16:00 12:00-16:00     
İNGİLİZCE A2 GRUP 2        ( AKŞAM )   18:00-21:00   18:00-21:00      
FRANSIZCA A1   09:00-12:00   09:00-12:00      
İNGİLİZCE A2 GRUP 3 (GENÇ )           09:00-12:00 09:00-12:00
YETİŞKİN GİTAR         13:00-15:00    
3. sınıf İSPANYOLCA A2  13:00-16:00   13:00-16:00        
 FRANSIZCA A1 ( AKŞAM )   18:00-21:00   18:00-21:00      
FRANSIZCA A2 09:00-12:00   09:00-12:00        
FRANSIZCA B1   09:00-12:00   09:00-12:00      
İŞARET DİLİ ( GENÇ )           09:00-12:00 09:00-12:00
DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK   13:00-16:00   13:00-16:00      
BAĞLAMA         10:00-12:00    
4. SINIF  RESİM 1. GRUP 09:00-16:00            
RESİM 2. GRUP         09:00-16:00    
GENÇ DRAMA           12:00-16:00 12:00-16:00
AHŞAP BOYAMA     09:00-16:00        
 DANS    09:00-12:00   09:00-12:00      
DRAMA   13:00-16:00   13:00-16:00      
TİYATRO   18:00-21:00   18:00-21:00      
GENÇ DANS           09:00-12:00 09:00-12:00
5. SINIF  BİLGİSAYAR SINIFI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ GRUP 1 09:00-12:00   09:00-12:00        
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ GRUP 2 13:00-16:00   13:00-16:00        
WEB TASARIMI   09:00-12:00   09:00-12:00 09:00-12:00    
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ GRUP 3           09:00-12:00 09:00-12:00
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ GRUP 4   18:00-21:00   18:00-21:00      
WEB TASARIMI           13:00-16:00 13:00-16:00
SİSTEM YÖNETİMİ   13:00-16:00   13:00-16:00 13:00-16:00    
HEYKEL HEYKEL 1. GRUP 09:00-16:00   09:00-16:00        
HEYKEL 2. GRUP   09:00-16:00   09:00-16:00      
               
GENÇ HEYKEL           09:00-16:00  

 

Bu sayfa 344143 kere görüntülendi.
<< Geri Dön