Ana Sayfa
Başkan
Yönetim
Birimler
Hizmetlerimiz
Projeler
Basında Çankaya
İletişim
Duyuruları almak istiyorum
 
Çankaya’da 19 Mayıs Kutlamaları

      19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Çankaya’da coşkuyla kutlandı.

     Ankara-  Çankaya’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı törenleri sabahın erken saatlerinde başladı.

     Çankaya Kaymakamı M. Hulusi Arat, Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Eser Atak, Çankayalı muhtarlar ve kurum yetkililerinin Sıhhiye’deki Zafer Anıtı’na çelenk koymaları ile başlayan törenler Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda devam etti.

     Çankaya Belediyesi ile Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda ortaklaşa olarak organize ettikleri kutlamalara, Anıttepe Lisesi, Çankaya Lisesi, Kocatepe Mimar Sinan Lisesi Cumhuriyet ve Anadolu Ticaret Lisesi öğrencilerinin gösterileri damgasını vurdu. Öğrencilerin taekvando, eskrim, salon hokeyi sporundan örnekler sergiledikleri gösterilerde Ortopedik Özürlüler Özel Okulu öğrencilerinin sunduğu tekerlekli sandalye dans gösterisi büyük ilgi topladı.

     Çankaya Kaymakamı M. Hulusi Arat ve Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Ulusoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Haluk Saydan’ın gençleri selamlamasıyla başlayan törenlerde coşku, gençlerin 10. Yıl Marşı eşliğinde “ATA” yazmalarıyla doruğa çıktı.

     Çankaya’daki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Emre Aydın’ın Anıtpark’ta saat 20.00’de vereceği konserle son bulacak.

20.05.2010


yazdır arkadaşına gönder abone ol facebook'da paylaş twitter'da paylaş