Ana Sayfa
Başkan
Yönetim
Birimler
Hizmetlerimiz
Projeler
Basında Çankaya
İletişim
Duyuruları almak istiyorum
 
Ahlatlıbel'de Uçurtma Keyfi

Ahlatlıbel Tesisleri havaların ısınmasıyla Ankaralıların akınına uğruyor.

Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri havaların ısınmasıyla nefes alacak mekanlar arayan Ankaralıların akınına uğruyor.

Ahlatlıbel, hafta içi okul piknikleri, hafta sonları ise yorgunluk atmak isteyen Ankaralılarla dolup taşmaya başladı. Ankara- Konya karayolu güzergahındaki rüzgar koridorunda çam ormanı içinde bulunan Ahlatlıbel, Ankaralıların oksijen depolamak, yorgunluk atmak ve keyifli bir hafta sonu geçirmek için tercih ettikleri mekan olmaya devam ediyor.

Ahlatlıbel tesisleri tenis kortları, basketbol potaları, mini futbol sahaları, açık hava spor aletleri, go-kart pisti, yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, voleybol sahaları ve binlerce metrekarelik piknik alanlarıyla Ankaralıların kaliteli zaman geçirmesini sağlıyor. Uçurtmaların gökyüzünde özgürce salındığı, çocukların sevinç çığlıkları arasında gülüp eğlendiği, annelerin babaların çocuklarıyla yeniden çocukluk dönemlerine dönüp birlikte oyunlar oynadıkları Ahlatlıbel, keyifli anlarına tanıklık etmek için Ankaralıları bekliyor.

Çocukların güvende, ailelerin huzur içinde bir gün geçirebilecekleri tesisler, Atakule’ye 9 km mesafede, İncek Yolu’nda.


yazdır arkadaşına gönder abone ol facebook'da paylaş twitter'da paylaş