Ana Sayfa
Başkan
Yönetim
Birimler
Hizmetlerimiz
Projeler
Basında Çankaya
İletişim
Duyuruları almak istiyorum
 
Meclis Çalışma Komisyonları

BÜTÇE PLAN VE PROGRAM KOMİSYONU: ÇEVRE KOMİSYONU:
  • Fuat ÇETİN 
  • Canan ARAZ 
  • Doğan YILMAZKAYA
  • Süleyman DEMİR
  • Özgür İNCESU
  • Mustafa YILDIRIM 
  • Reyhan ŞAR 
  • Haydar KARATEPE
  • Adem BİLEN
  • Nesimi Can AKIN
   
SAĞLIK İŞLERİ KOMİSYONU: İMAR KOMİSYONU:
  • Emre ÇAKIR 
  • İbrahim YOLLU 
  • Rüştü YILDIRIM
  • Muzaffer KARA
  • Kıvanç KİBAR
  • Ali YİĞİT
  • Müslüm TEKİN
  • Aliye ERSEVEN
  • Ali Necati KOÇAK
  • Erdal TÜRK
   
HUKUK KOMİSYONU: İSİMLENDİRME KOMİSYONU:
  • Atakan AKYILDIRIM 
  • Kadir YILDIRIM 
  • Muzaffer KARA
  • Naci BÜYÜKÇELEBİ
  • Esra HÜSREV AKÇINAR
  • Funda GEZMİŞ 
  • Sabri SAYLAN 
  • Ali MAHZUNİ
  • Ertuğrul ŞENOĞLU
  • A. İhsan ÖLMEZ
   
İNSAN HAKLARI KOMİSYONU: YAŞLILAR VE ENGELLİLER KOMİSYONU:
  • Funda GEZMİŞ
  • Haydar KARATEPE
  • Nadfir KIRIKKAYALI
  • Kadir YILDIRIM
  • Barış KURT
  • Suna GÜRSOY 
  • Atakan YILDIRIM
  • Mustafa YILDIRIM
  • Hasan YÜKSEKKAYA
  • A. İhsan ÖLMEZ
   
AB VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU: TURİZM KOMİSYONU:
  • Ertuğrul ŞENOĞLU 
  • Özge HANÇERLİOĞULLARI 
  • Kıvanç KİBAR
  • Mustafa YILDIRIM
  • Esra HÜSREV AKÇINAR
  • Mehmet Cumhur BUĞA 
  • Serdar Selçuk KAYA 
  • Sabri SAYLAN
  • Süleyman DEMİR
  • Özgür İNCESU
   
ESNAF VE TÜKETİCİ HAKLARI KOMİSYONU: EMLAK KOMİSYONU:
  • Hasan YÜKSEKKAYA 
  • Rüştü YILDIRIM 
  • Çelebi YİĞİT
  • Adem BİLEN
  • Dursun ÇAM
  • Çelebi YİĞİT
  • Özge HANÇERLİOĞULLARI 
  • Özlem YAZICI
  • Suna GÜRSOY
  • Aşur TUĞLUK
   
KÜLTÜR KOMİSYONU: EĞİTİM KOMİSYONU:
  • Doğan YILMAZKAYA
  • Muzaffer KARA
  • Güldane KARABULUT
  • Bülent ATEŞOĞULLARI
  • Osman YORULMAz
  • Bülent ALi MAHZUNİ 
  • Mehmet Cumhur BUĞA 
  • Naci BÜYÜKÇELEBİ
  • Bülent ATEŞOĞULLARI
  • Dursun ÇAM
   
SOSYAL İŞLER KOMİSYONU: GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU:
  • Selçuk DERELİ 
  •  Emre ÇAKIR 
  • Osman YORULMAZ
  • Servet Bulut DOĞAN
  • Aşur TAĞLUK
  • Nesimi Can AKIN
  • Selçuk DERELİ 
  • Servet Bulut DOĞAN
  • Aşur TAĞLUK
  • BARIŞ KURT
   
TARİFELER KOMİSYONU:  TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU:
  • Nadir KIRIKKAYALI 
  • Serdar Selçuk KAYA 
  • İbrahim YOLLU
  • Fuat ÇETİN
  • Özlem YAZICI
  • Canan ARAZ 
  • Güldane KARABULUT 
  • Reyhan ŞAR
  • Çelebi YİĞİT
  • Esra HÜSREV
   

yazdır arkadaşına gönder abone ol facebook'da paylaş twitter'da paylaş